قوانین و مقررات سایت

1. كساني كه به هر شكل در سامانه رزرواسیون hotel118.com ايجاد مزاحمت و اختلال نمايند ، اعم از ايجاد رزروهاي موقت متعدد يا تماسهاي تلفني و غيره ، با استناد به قانون تجارت الکترونیک و به عاملیت پلیس فتا ( پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ) برخورد جدي صورت گرفته و مراتب جهت پيگيري به دستگاه قضايي ارجاع خواهد شد.

2. زمان تحویل و یا تخلیه اتاق مطابق با قانون آن هتل می باشد

3. همراه داشتن مدارک شناسایی اعم از شناسنامه ، کارت ملی ، گذرنامه معتبر خود و سایر همراهان و سایر مدارک لازم دال بر محرمیت در زمان مراجعه به هتل الزامی است و سامانه رزرواسیون هتل 118 هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

4. در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو ، با توجه به خالی ماندن اتاق به جهت رزرو هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد.

5. سامانه در خصوص جا ماندن ، تاخیر و یا لغو برنامه حرکت وسیله سفر میهمان هیچگومه مسولیتی نداشته و در صورت عدم مراجعه میهمانان در روز مقرر، مشمول شرایط ابطال رزرو بر اساس شرایط هتل خواهند شد.

6. چنانچه پس از واریز مبلغ رزرو و دریافت برگ تاییدیه ، واحد اقامتی به هر دلیلی نتواند نسبت به ارائه اتاق اقدام کند واحد اقامتی و در غیر اینصورت سامانه با قیمت مشابه نسبت به تامین واحد اقامتی دیگری اقدام نموده و در صورت عدم موافقت مهمان کلیه وجه دریافتی به میهمان مستر خواهد شد.

7. خسارات وارده به اموال و اثاثیه واحد اقامتی به عهده میهمانان می باشد .

8. کنسلی رزرو بر اساس شرایط کنسلی هتلها می باشد لذا در صورت کنسلی در اسرع وقت به سامانه اطلاع رسانی نمایید تا حتی الامکان از ایجاد خسارت بیشتر جلوگیری شود.

9. فرم درخواست رزرو باید بنام مهمان استفاده کننده تکمیل گردد و غیر قابل انتقال می باشد

10. مهمان باید در هنگام ورود به واحد اقامتی برگ تاییدیه رزرو را به پذیرش هتل ارائه نماید.

11. در خصوص سایر موارد ، شیوه نامه ذخیره و ابطال رزرو سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ملاک عمل می باشد .

12. درخواست خدمات فولبرد شامل (اقامت ، صبحانه ، ناهار و شام ) به تعداد شبهای اقامت می باشد و در صورت استفده از وعده غذایی مازاد وجه آن توسط واحد اقامتی بصورت مجزا محاسبه و دریافت خواهد شد .

13. رزروهای بدون پرداخت فاقد اعتباری می باشند و سامانه هیچگونه مسوولیتی در این خصوص ندارد.

14. صحت و سقم اطلاعات درج شده هتل ها و كليه اطلاعات و مشخصاتي كه از هتل و هتل آپارتمانها اعم ازآدرس و امکانات واحد اقامتی ، نرخ نامه، روش محاسبه عوارض، حق سرويس، وجود صبحانه، براي اتاق ها، استخر و سونا، ترانسفر از فرودگاه و راه آهن و كليه امكانات و تجهيزاتي كه بر روي hotel118.com قرار دارد، عينا از هتل مربوط استعلام شده است و سامانه عينا مطالب را در سايت نمايش داده است، كليه مسئوليت هاي مربوط به اطلاعات بر عهده هتل مورد نظر مي باشد لذا شما كاربر گرامي در صورت ايجاد كوچكترين شك و ترديد در خصوص اطلاعات ذكر شده، بر روي سامانه رزرو مي توانيد، قبل از اقدام به رزرو هتل مربوطه، اقدام به بررسي صحت و سقم اطلاعات مربوطه نماييد.و از انجا كه بر اساس سياست كاري شبكه هيچ شماره تماسی از هتل هاي عضو سامانه بر روي سايت ها قرار نمي گيرد،شما مي توانيد از درگاههاي ديگر اطلاعاتي، اقدام به پيدا نمودن شماره هاي تماس هتل مورد نظرتان نماييد.